Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Chojeniec - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 495 000 zł265 m² 5 641,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 255 m²

Prezentuję Państwu nowoczesny, zaprojektowany indywidualnie dom wolnostojący w miejscowości Chojeniec, gmina Siedliszcze. Nieruchomość usytuowana jest w malowniczej okolicy Kanału Wieprz -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

358 000 zł2 389 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Kolonia Jacków, ul. Wrzosowa, gm. Mełgiew Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 44/7, położoną w miejscowości Kolonia Jacków,.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł30 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest kontener gastronomiczny o powierzchni ok 30 mkw składający się z dwóch pomieszczeń : sali sprzedażowej oraz zaplecza socjalnego. Kontener w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł37,48 m² 6 350,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Marzysz o własnym mieszkaniu? Szukasz przestrzeni, w której stworzysz swoje pierwsze miejsce? Mam takie dla Ciebie! Bądź pierwszy! Zadzwoń! Umów się na prezentację! dla kogo? Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

280 579 zł1 997 m² 140,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1997 m2 zlokalizowana w miejscowości Wierzchowiska Druga, gmina Piaski. Nieruchomość została wydzielona pod realizację zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Trawniki

Trawniki(Chojeniec + 10 km)

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 775 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom murowany, parterowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 94 m2 położony w miejscowości gminnej Trawniki (woj. lubelskie). Budynek idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

240 370 zł2 236 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2236 m2 zlokalizowana w miejscowości Wierzchowiska Druga, gmina Piaski. Nieruchomość została wydzielona pod realizację zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Łęczna(Chojeniec + 18 km)

415 000 zł69,79 m² 5 946,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko U nas! Przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Łęczna - os. Niepodległości Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 760 000 zł2 382 m² 1 998,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 665 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka zabudowana budynkami o funkcji magazynowej i produkcyjnej z częścią biurową. Budynki w ciągłym użyciu wykorzystywane w produkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chojeniec,lubelskie

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Dom wolnostojący z bali drewnianych z 1972r. o pow. 36m2 na działce o pow. 9400m2 w miejscowości Chojeniec. Symbol w mpzp - mr. Szerokość działki 21m. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chojeniec

Chojeniec,lubelskie

3 500 000 zł200 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Zabytkowy dworek w trakcie remontu (obecnie wydana kwota ok 1 500 000 zł - ogrodzona działka w całości 55 000 mkw w tym 5000 mkw jezioro, wydane wszystkie pozwolenia od konserwatora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chojeniec

Chojeniec,lubelskie

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pastownie

Pawłów(Chojeniec + 11 km)

249 000 zł90 m² 2 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość w Pawłowie gmina Rejowiec Fabryczny. Działka o powierzchni 10 ar. Dom ok 90m2. W skład nieruchomości wchodzi ( ok. 90 m ) : - trzy pokoje - kuchnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij